ArgeLabs Hakkında

ArgeLabs Bilişim Teknolojileri, yenilikçi fikir ve ürünlerle inovatif dijital çözümler geliştiren bir bilişim şirketidir. ArgeLabs, müşterilerinin yatırımlarının geri dönüşünü (ROI) arttırmayı hedefler ve bu hedeflere ulaşmak için dijital pazarlama performansı ve çeşitli teknolojik çözümler sunar. Ayrıca bilişim alanındaki eğitim ve danışmanlık faaliyetleri ile müşterilerinin güncel bilgi ve metodolojiler ile ilerlemesine katkı sağlar.
ArgeLabs Tarihçe

ArgeLabs Bilişim Teknolojileri, Kosgeb’den ve Tübitak’tan Ar-Ge İnovasyon Proje desteği alarak Ağustos 2015’te kurulmuştur.

ArgeLabs, Kosgeb’den ve Tübitak’tan Ar-Ge İnovasyon Proje desteği alarak Ağustos 2015’te kurulmuştur. Kocaeli Üniversitesi Teknopark’ta faaliyetlerini yürütmektedir.

Kuruluşlara bilgi teknolojileri konularında danışmanlık desteği vermek amacı ile kurulan ArgeLabs şu an web ve mobil tabanlı anlık geri bildirim uygulaması Meraklı Marlov ve Stok Yönetimi Uygulaması olmak üzere iki ürüne sahiptir ve kurumlara özel mobil ve web uygulama geliştirme, nesnelerin interneti, dijital pazarlama, bilgi teknolojileri eğitimleri ve danışmanlığı konularında hizmet vermektedir.

ArgeLabs, 2017 yılı itibariyle büyümesini devam ettirerek İstanbul şubesini kısa süre içerisinde açmayı planlamaktadır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz
Bilişim sektöründe bugünün ve geleceğin teknolojilerine değer katan Türkiye merkezli dünya çapında bir şirket olmak.

Misyonumuz
Etkin ve verimli kaynak kullanımı ile müşterilerimize rekabet üstünlüğü sağlayacak güvenli ve esnek yapılar geliştirmek. Geleceğe odaklanarak bugüne katkıda bulunacak bilgi teknolojilerini ve hizmetlerini sunmak.

Temel Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık
100
Kalite
100
Yenilikçilik
100
Doğruluk Güven Sadakat
100

Neler Yaparız?

Mevcut iki ürünümüz ve dört hizmetle müşteri memnuniyeti ekseninde faaliyetlerimizi sürdürüyor, büyüyor ve gelişiyoruz.
Anlık Geri Bildirim Uygulaması
Müşterilerinizin, çalışanlarınızın, tedarikçilerinizin, bayilerinizin, sizden eğitim alanların, hastalarınızın ya da toplumun genel iç görüşünü akıllı sorularla öğrenip size ileten anlık müşteri memnuniyeti değerlendirmesi uygulamalarımız hedef kitlenizden geri dönüşleri en hızlı ve kolay şekilde size iletir.
Stok Yönetim Sistemi Uygulaması
ArgeLabs Stok Yönetim Sistemi; etkin stok yönetimi, doğru ürünün-doğru müşteriye sevkiyatı, izlenebilirlik, lokasyon izleme, raf ömrü yönetimi, batch, lot ve seri takibi gibi birçok özellik sayesinde kendi yatırım maliyetlerini işletmelere çok kısa sürelerde geri ödemektedir.
Mobil ve Web Uygulama Geliştirme
Kurumunuza özel mobil ve web uygulamaları geliştiriyoruz. Öncelikle sizi dinler, durumunuza özel detaylı bir analiz ile ihtiyacınızı belirleriz. Proje planı ve teklif sunumu yaparız.
ArgeLabs IOT (Nesnelerin İnterneti)
ArgeLabs IOT (Nesnelerin İnterneti); internete bağlı tüm birimlerinizin birbirleriyle haberleşmesini, dünyanın herhangi bir yerinden izlemenizi, kontrol edilebilmenizi ve tüm verilere gerçek zamanlı ulaşabilmenizi sağlayan bir bulut sistemidir.
Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama stratejinizi belirleyerek firmanızın dünyaya açılan kapısı olan dijital ortamlarda web sitenizin tasarımından, sosyal medya yönetimine, digital monitoring ile itibar yönetiminden, arama motoru optimizasyonuna (SEO) ve Google Analytics ile sitenizin trafik analizine dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz.
Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
Proje ve Süreç Yönetimi Eğitimi ve Sertifika Programı ve Danışmanlığı, PMP Hazırlık Eğitimi, Agile Scrum Eğitimi, ITIL Eğitimi, Bilgi Güvenliği Eğitimi ve Danışmanlığı, Ağ Güvenliği Eğitimi ve diğer çeşitli bilişim konularında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Nasıl Yaparız?

Çalıştığımız her projede müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan şu önemli adımları izleriz.

Değerlendirme
Mevcut durumunuzu inceler, sorunlarınızı tanımlar, size en uygun ihtiyacı belirler, en ideal çözümleri sunarız. Böylece karşılaşacağınız kriz durumlarını ortadan kaldırmış olur ve mevcut durumunuzu iyileştirerek karlılığınız arttırırız.
Planlama ve Tasarım
Değerlendirme sırasında tespit edilen, ihtiyacınıza en uygun olan çözümleri tartışıp sizin için belirlenen detaylı planı tasarlayıp hizmetinize sunarız.
Uygulama
Değerlendirme aşamasında belirlenen özelliklere göre planlanan ve tasarlanan en uygun çözümleri uygularız. Bunun gerçekleştirilmesi sırasında iş akışınızın kesintiye uğramaması için her önlem alınır.
Destek
Uygulamadan sonra size sunduğumuz çözümlerin işe yararlılığının kontrolünü belirli aralıklarla yapar düzenli olarak ihtiyaç duyabileceğiniz servis desteğini sağlarız.
Sonuçlandırma
Sunduğumuz çözümlerin sizi uçurduğunun görmenin keyfini bu adımda yaşarız. Müşteri memnuniyeti sağlamak ve referanslarımıza sizi de dahil etmenin mutluluğunu yaşarız.

Hedefimiz Tüm Dünya

En kaliteli çözümleri sunmak için çok çalışıyoruz. Şu an sadece Türkiye'de faaliyet göstersek de hedefimiz tüm dünyada faaliyet gösteren bir şirket olmaktır.